یکشنبه, 15 تیر 1399

زیر پوست حوزه

پذیرش حوزه علمیه بدون آزمون ورودی

شنیده شده است علاقمندانی که نتوانسته اند در آزمون کتبی ورودی حوزه علمیه شرکت کنند می توانند با مراجعه به مدرسه مورد نظر و با موافقت مدیر مدرسه پذیرش شوند البته بشرط معدل نسبتا خوب و قبولی در آزمون شفاهی.


افزودن نظر » ادامه مطلب...

اخبــار حــوزه

آیت الله موسوی نژاد درگذشت

*آیت الله سید محمد موسوی نژاد (متولد دهم دیماه سال 1310 هجری شمسی) در مشهد به دنیا آمد پس از گذراندن دروس مقدمات و سطح و چند سالی درس خارج فقه و اصول شیخ هاشم قزوینی، شیخ مجتبی قزوینی، آیت‌الله میلانی، میرزاجوادآقا تهرانی و آیت الله مروارید حاضر شد سپس برای ادامه تحصیل به نجف اشرف هجرت کرد و در دروس مانند آیت‌الله العظمی خوئی و آیت الله العظمی شاهرودی شرکت کرد.   *وی در سال 1349 به توصیه، حمایت و راهنمایی میرزاجوادآقا تهرانی مدرسه‌ علمیه‌‌ای در انتهای کوچه چهارباغ برای تربیت و تحصیل طلاب به سبک و سیاق متفاوت و منحصر به راه انداخت. طلاب فاضل و برجسته‌ای تحت مدیریت مستقیم ایشان در این مدرسه که بعدها به نام ایشان شهرت یافت مدارج علمی حوزه را در کنار درس اخلاق و عقاید و احکام گذرانده‌اند   *توجه به مسائلی اخلاقی و معنوی، انس با آداب، ادعیه و قرآن و اهتمام به نماز شب و نوافل در کنار توجه گسترده وخاص به دروس در کنار تحقیق و تفحص و...

معرفی کتاب

جریان‌های فکری در حوزه معاصر قم

«جریان یا جریان‌های فکری در حوزه معاصر کدام‌اند؟ ویژگی‌های آنها کدامند؟ چه کسانی آنها را نمایندگی می‌کنند؟ مبانی فکری این جریانها چه تفاوتهایی با یکدیگر دارند؟ جریانهای فکری در حوزه معاصر در چه سطوحی فعالیت می‌کنند...


ادامه مطلب...

نتايج آزمون ورودی سال تحصيلی ۹۵ - ۹۴

نتایج آزمون ورودی جامعة الزهراء سلام الله علیها برای دوره های تحصیلی عمومی و تکمیلی در سال ۹۵ – ۹۴ اعلام شد.

تاریخ مصاحبه ها از ۲۹ فروردین تا ۱۴ تیرماه ۹۴ می باشد. ضروری است برای تعیین تاریخ و ساعت دقیق مصاحبه ی خود از تاریخ ۵ فروردین تا ۱۷ فروردین ۹۴ به همین سامانه مراجعه نمایند. بدیهی است عدم تعیین وقت مصاحبه از طریق سایت، به منزله انصراف می باشد.
 

ممتازان سطح۲ جامعه الزهرا (با معدل ۱۸.۹۰ به بالا) که ثبت ‌نام کرده ولی در آزمون شرکت نکرده‌اند، جزو پذیرفته‌شدگان محسوب شده و از مصاحبه علمی نیز معاف می‌باشند . کسانی که یکسال از تحصیلشان فاصله افتاده جهت مصاحبه گزینشی از تاریخ ۵ فروردین تا ۱۷ فروردین به سایت مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج آزمون پذیرش  اینجا را کلیک کنید. ارسال انتقادات و پیشنهادات پذیرشی 

 ارسال سوال از طريق سامانه پشتيبانی 

اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد